LEDENT

GABINETY STOMATOLOGICZNE

  • *pola obowiązkowe
    zarejestruj

Odzyskaj swój uśmiech dzięki implantom

implanty

Braki w uzębieniu stanowią poważny problem zarówno natury zdrowotnej jak i estetycznej. Mogą utrudniać kontakty międzyludzkie, stanowić przeszkodę w życiu zawodowym i osobistym, a także mieć wpływ na nasze samopoczucie psychiczne. Widoczne braki w uzębieniu skłaniają wielu z nas do towarzyskiej izolacji, utrudniają kontakty służbowe oraz osobiste. Dla wielu Pacjentów brak zębów jest bardzo krępujący, wiąże się z mniej atrakcyjnym wyglądem, dyskomfortem z powodu protezy, trudnościami z jedzeniem i mniej aktywnym stylem życia. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w implantologii gwarantuje Państwu wysoką jakość przeprowadzonego leczenia implantologicznego. Implanty dają nam możliwość perfekcyjnego odtworzenia naturalnego uzębienia, przywracają komfort jedzenia, mówienia i śmiania się. Zęby odbudowane na implantach w idealny sposób naśladują naturę zarówno swoim wyglądem jak i funkcjonowaniem. Naszym Pacjentom oferujemy różne dostępne na rynku systemy implantologiczne w zależności od potrzeb Pacjenta oraz wskazań lekarskich.

GŁÓWNE ZALETY IMPLANTÓW:

  • Estetyka – implanty zachowuja się i wyglądają jak naturalne zęby. Ze względu na swoją konstrukcję są połączone z kością na stałe.
  • Komfort – dzięki stałemu połączeniu z kością, implanty eliminują dyskomfort ruchomych protez.
  • Lepsze samopoczucie – implanty odnawiają uśmiech Pacjenta i wzmacniają pewność siebie.
  • Trwałość – implanty zbudowane są z tytanu i dzięki temu są bardzo trwałe.
  • Wygoda – implanty eliminują krępujące i kłopotliwe wyjmowanie protez i potrzebę używania klejów protetycznych, aby utrzymać protezę na miejscu.

plende